Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C154M5REC
C1206C154M5REC
C1206C154M5REC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C154M5REC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C154M5REC
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1206 150NF 50V X7R 20%
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C154M5REC Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1206 150NF 50V X7R 20% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 227076 pcs Tietolomake ESD, X7R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.069" (1.75mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja C Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.15µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 0.15µF