Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C225M3PACTU
C1206C225M3PACTU
C1206C225M3PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C225M3PACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C225M3PACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 2.2UF 25V X5R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C225M3PACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 2.2UF 25V X5R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 322903 pcs Tietolomake X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.039" (1.00mm)
lämpötila kerroin X5R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)