Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C225M4RACTU
C1206C225M4RACTU
C1206C225M4RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C225M4RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C225M4RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 2.2UF 16V X7R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C225M4RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 2.2UF 16V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 540924 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.071" (1.80mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)