Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1808C102MDRACTU
C1808C102MDRACTU
C1808C102MDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1808C102MDRACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1808C102MDRACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 1KV X7R 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero C1808C102MDRACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 1KV X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 162231 pcs Tietolomake High Voltage X7R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1000V (1kV)
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.069" (1.75mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)