Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1808C103KDRACTU
C1808C103KDRACTU
C1808C103KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1808C103KDRACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1808C103KDRACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 10000PF 1KV X7R 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Osa numero C1808C103KDRACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 10000PF 1KV X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 158909 pcs Tietolomake High Voltage X7R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1000V (1kV)
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.069" (1.75mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)