Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1825C474KARACTU
C1825C474KARACTU
C1825C474KARACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1825C474KARACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1825C474KARACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.47UF 250V X7R 1825
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Osa numero C1825C474KARACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.47UF 250V X7R 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 75334 pcs Tietolomake Tip and Ring, X7R, Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.057" (1.45mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)