Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1825C511KZGACTU
C1825C511KZGACTU
C1825C511KZGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1825C511KZGACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1825C511KZGACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 510PF 2.5KV NP0 1825
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero C1825C511KZGACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 510PF 2.5KV NP0 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 72929 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2500V (2.5kV)
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.061" (1.55mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)