Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > T356J336M025AS
T356J336M025AS
T356J336M025AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T356J336M025AS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T356J336M025AS
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 33UF 25V 20% RADIAL
Product parameter
Osa numero T356J336M025AS Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 33UF 25V 20% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 35137 pcs Tietolomake T35x Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Tyyppi Conformal Coated Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.331" Dia (8.40mm) Sarja T356, UltraDip II