Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > T356J685K050AS
T356J685K050AS
T356J685K050AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T356J685K050AS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T356J685K050AS
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 6.8UF 50V 10% RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 31594 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero T356J685K050AS Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 6.8UF 50V 10% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 31594 pcs Tietolomake T35x Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Tyyppi Conformal Coated Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.331" Dia (8.40mm) Sarja T356, UltraDip II
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Disc
Muut nimet 399-1375 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 21 Weeks Valmistaja Koko Koodi J
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm)
ominaisuudet General Purpose Epäonnistumisprosentti -
ESR (Equivalent Series Resistance) 2 Ohm Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc 2 Ohm
kapasitanssi 6.8µF