Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > VC1210K251R040
VC1210K251R040
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VC1210K251R040 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VC1210K251R040
Valmistaja KEMET
Kuvaus VARISTOR 68V 150A 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero VC1210K251R040 Valmistaja KEMET
Kuvaus VARISTOR 68V 150A 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 373156 pcs Tietolomake VC Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 68V
Varistorin jännite (min) 61.2V Varistorin jännite (maksimi) 74.8V
Sarja Automotive, AEC-Q200, VC Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 56V Suurin AC volttia 40V
Valmistajan toimitusaika 54 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 2.4J Yksityiskohtainen kuvaus 68V 150A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1210 (3225 Metric)
Nykyinen - Surge 150A