Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > VC1210K401R020
VC1210K401R020
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VC1210K401R020 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VC1210K401R020
Valmistaja KEMET
Kuvaus VARISTOR 33V 400A 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero VC1210K401R020 Valmistaja KEMET
Kuvaus VARISTOR 33V 400A 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 381266 pcs Tietolomake VC Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 33V
Varistorin jännite (min) 29.7V Varistorin jännite (maksimi) 36.3V
Sarja Automotive, AEC-Q200, VC Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 26V Suurin AC volttia 20V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant energia 2.0J
Yksityiskohtainen kuvaus 33V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1210 (3225 Metric) Nykyinen - Surge 400A