Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603Y2000221MDT
0603Y2000221MDT
0603Y2000221MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603Y2000221MDT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603Y2000221MDT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 220PF 200V X7R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero 0603Y2000221MDT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 220PF 200V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 305635 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 220pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 220pF