Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603Y2000221MER
0603Y2000221MER
0603Y2000221MER
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603Y2000221MER luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603Y2000221MER
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 220PF 200V X7R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
32000 pcs
Product parameter
Osa numero 0603Y2000221MER Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 220PF 200V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 352469 pcs Tietolomake AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 220pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 220pF