Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805J5000561JXT
0805J5000561JXT
0805J5000561JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805J5000561JXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805J5000561JXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 560PF 500V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero 0805J5000561JXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 560PF 500V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 315821 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 560pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 560pF