Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805J5000561KXR
0805J5000561KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805J5000561KXR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805J5000561KXR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 560PF 500V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
24000 pcs
Product parameter
Osa numero 0805J5000561KXR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 560PF 500V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 529750 pcs Tietolomake MLCC Standard Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 500V Toleranssi 560pF
Paksuus (Max) X7R (2R1) Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus Automotive
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Valmistajan osanumero 0805J5000561KXR Lead Style 0.051" (1.30mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Epoxy Mountable
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 560pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Kuvaus CAP CER 560PF 500V X7R 0805