Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206Y2500152KCT
1206Y2500152KCT
1206Y2500152KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206Y2500152KCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206Y2500152KCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1500PF 250V C0G/NP0 1206
Product parameter
Osa numero 1206Y2500152KCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1500PF 250V C0G/NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 195078 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1500pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 1500pF