Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206Y2500152MXT
1206Y2500152MXT
1206Y2500152MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206Y2500152MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206Y2500152MXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1500PF 250V X7R 1206
Product parameter
Osa numero 1206Y2500152MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1500PF 250V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 248061 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1500pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 1500pF