Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1210J2000392JFT
1210J2000392JFT
1210J2000392JFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1210J2000392JFT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1210J2000392JFT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 3900PF 200V C0G/NP0 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 1210J2000392JFT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 3900PF 200V C0G/NP0 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 68939 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 3900pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 3900pF