Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1210J2000392KDR
1210J2000392KDR
1210J2000392KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1210J2000392KDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1210J2000392KDR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 3900PF 200V X7R 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
16000 pcs
Product parameter
Osa numero 1210J2000392KDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 3900PF 200V X7R 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 90268 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 3900pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 3900pF