Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1210Y0100562MXT
1210Y0100562MXT
1210Y0100562MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1210Y0100562MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1210Y0100562MXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 5600PF 10V X7R 1210
Product parameter
Osa numero 1210Y0100562MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 5600PF 10V X7R 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 152702 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 5600pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 5600pF