Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1210Y0100563GCT
1210Y0100563GCT
1210Y0100563GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1210Y0100563GCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1210Y0100563GCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.056UF 10V C0G/NP0 1210
Product parameter
Osa numero 1210Y0100563GCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.056UF 10V C0G/NP0 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 51707 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±2% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 0.056µF ±2% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 0.056µF