Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808Y0100393KXR
1808Y0100393KXR
1808Y0100393KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808Y0100393KXR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808Y0100393KXR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.039UF 10V X7R 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
Product parameter
Osa numero 1808Y0100393KXR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.039UF 10V X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 153218 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.039µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 0.039µF