Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808Y0100394KXT
1808Y0100394KXT
1808Y0100394KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808Y0100394KXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808Y0100394KXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.39UF 10V X7R 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 1808Y0100394KXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.39UF 10V X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 111590 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.39µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 0.39µF