Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808Y6300331FCT
1808Y6300331FCT
1808Y6300331FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808Y6300331FCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808Y6300331FCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 630V C0G/NP0 1808
Product parameter
Osa numero 1808Y6300331FCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 630V C0G/NP0 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 53730 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 630V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±1% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 330pF