Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808Y6300331KXT
1808Y6300331KXT
1808Y6300331KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808Y6300331KXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808Y6300331KXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 630V X7R 1808
Product parameter
Osa numero 1808Y6300331KXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 630V X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 91725 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 630V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 330pF