Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1812J5000272MDR
1812J5000272MDR
1812J5000272MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1812J5000272MDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1812J5000272MDR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2700PF 500V X7R 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 1812J5000272MDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2700PF 500V X7R 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 63521 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2700pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapasitanssi 2700pF