Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1812J5000273JXT
1812J5000273JXT
1812J5000273JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1812J5000273JXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1812J5000273JXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.027UF 500V X7R 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 1812J5000273JXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.027UF 500V X7R 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 63014 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.027µF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapasitanssi 0.027µF