Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220J5000394MDR
2220J5000394MDR
2220J5000394MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220J5000394MDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220J5000394MDR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.39UF 500V X7R 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 2220J5000394MDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.39UF 500V X7R 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 30301 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.39µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 0.39µF