Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220J5000470FCR
2220J5000470FCR
2220J5000470FCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220J5000470FCR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220J5000470FCR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 47PF 500V C0G/NP0 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 2220J5000470FCR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 47PF 500V C0G/NP0 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15673 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 47pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 47pF