Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220Y5000224KXR
2220Y5000224KXR
2220Y5000224KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220Y5000224KXR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220Y5000224KXR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.22UF 500V X7R 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 2220Y5000224KXR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.22UF 500V X7R 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 48424 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 0.22µF