Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220Y5000224KXT
2220Y5000224KXT
2220Y5000224KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220Y5000224KXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220Y5000224KXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.22UF 500V X7R 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2220Y5000224KXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.22UF 500V X7R 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 45383 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 0.22µF