Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220YA250103KXRB17
2220YA250103KXRB17
2220YA250103KXRB17
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220YA250103KXRB17 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220YA250103KXRB17
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10000PF 250V X7R 2220
Product parameter
Osa numero 2220YA250103KXRB17 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10000PF 250V X7R 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 64493 pcs Tietolomake MLCC Safety Certified
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit X2
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 10000pF