Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220YA250122MXRB16
2220YA250122MXRB16
2220YA250122MXRB16
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220YA250122MXRB16 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220YA250122MXRB16
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1200PF 250V X7R 2220
Product parameter
Osa numero 2220YA250122MXRB16 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1200PF 250V X7R 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 78128 pcs Tietolomake MLCC Safety Certified
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.177" (4.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit X1, Y2
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 1200pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 1200pF