Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SBSMP1000224MXB
SBSMP1000224MXB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SBSMP1000224MXB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SBSMP1000224MXB
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 11976 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero SBSMP1000224MXB Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 11976 pcs Tietolomake SBSMP Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% thread Size -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja SBSM Arvioinnit -
Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
insertion Loss 44dB @ 100MHz Korkeus (Max) 0.133" (3.38mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF Feed Through Capacitor 100V 10A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 0.22µF