Koti > Tuotteet > Suodattimet > EMI / RFI-suodattimet (LC, RC Networks) > SBSMP1000224MXT
SBSMP1000224MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SBSMP1000224MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SBSMP1000224MXT
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero SBSMP1000224MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 20548 pcs Tietolomake SBSMP Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 100V
arvot C = 0.22µF Tyyppi Low Pass
teknologia LC (Pi) Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja SBSM Resistance - Channel (ohmia) -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Muut nimet 1608-1484-2
SBSMP1000224MXT-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Kanavien lukumäärä 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.133" (3.38mm)
suodattimien järjestys 3rd ESD Protection No
Yksityiskohtainen kuvaus LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.22µF 20A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad nykyinen 20A
Keskus / rajataajuus - vaimennus Arvo 44dB @ 100MHz