Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFCMC5000681MX1
SFCMC5000681MX1
SFCMC5000681MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFCMC5000681MX1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFCMC5000681MX1
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 680PF 500V AXIAL
Product parameter
Osa numero SFCMC5000681MX1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 680PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4681 pcs Tietolomake SFCMC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% thread Size M5x0.8
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
Sarja SFCM Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 19dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 680pF