Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFCML0500474MX1
SFCML0500474MX1
SFCML0500474MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFCML0500474MX1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFCML0500474MX1
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.47UF 50V AXIAL
Product parameter
Osa numero SFCML0500474MX1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.47UF 50V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5465 pcs Tietolomake SFCMC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% thread Size M5x0.8
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
Sarja SFCM Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 0.47µF