Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > CDZT2R16B
CDZT2R16B
CDZT2R16B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CDZT2R16B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CDZT2R16B
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE ZENER 16V 100MW VMN2
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero CDZT2R16B Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE ZENER 16V 100MW VMN2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 784369 pcs Tietolomake CDZ16B
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 16V
Toleranssi ±2% Toimittaja Device Package VMN2
Sarja - Virta - Max 100mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOD-923
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 50 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 16V 100mW ±2% Surface Mount VMN2
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 12V