Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > CDZT2R3.9B
CDZT2R3.9B
CDZT2R3.9B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CDZT2R3.9B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CDZT2R3.9B
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE ZENER 3.9V 100MW VMN2
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero CDZT2R3.9B Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE ZENER 3.9V 100MW VMN2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 733566 pcs Tietolomake CDZ3.9B
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 3.9V
Toleranssi ±3% Toimittaja Device Package VMN2
Sarja - Virta - Max 100mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOD-923
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 100 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 3.9V 100mW ±3% Surface Mount VMN2
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 1V