Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ESR25JZPJ305
ESR25JZPJ305
ESR25JZPJ305
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESR25JZPJ305 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESR25JZPJ305
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 3M OHM 5% 2/3W 1210
Product parameter
Osa numero ESR25JZPJ305 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 3M OHM 5% 2/3W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1345419 pcs Tietolomake ESR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 1210
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja ESR
paneeli tila 3 MOhms Virta (wattia) 0.667W, 2/3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet RHM3MAXTR Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 3 MOhms ±5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film