Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ESR25JZPJ362
ESR25JZPJ362
ESR25JZPJ362
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESR25JZPJ362 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESR25JZPJ362
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 3.6K OHM 5% 2/3W 1210
Product parameter
Osa numero ESR25JZPJ362 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 3.6K OHM 5% 2/3W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1536501 pcs Tietolomake ESR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 1210
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja ESR
paneeli tila 3.6 kOhms Virta (wattia) 0.667W, 2/3W