Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ESR25JZPJ392
ESR25JZPJ392
ESR25JZPJ392
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESR25JZPJ392 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESR25JZPJ392
Valmistaja Rohm Semiconductor
Kuvaus RES SMD 3.9K OHM 5% 1/2W 1210
Product parameter
Osa numero ESR25JZPJ392 Valmistaja Rohm Semiconductor
Kuvaus RES SMD 3.9K OHM 5% 1/2W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1081346 pcs Tietolomake ESR Series Datasheet
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.5W, 1/2W Jännite - Breakdown 1210
Paksuus (Max) ±200ppm/°C Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)