Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > LTR10EZPJ433
LTR10EZPJ433
LTR10EZPJ433
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LTR10EZPJ433 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LTR10EZPJ433
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 43K OHM 1/4W 0805 WIDE
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero LTR10EZPJ433 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 43K OHM 1/4W 0805 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3899628 pcs Tietolomake LTR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm) Sarja LTR
paneeli tila 43 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Wide 0805 (2012 Metric), 0508
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 43 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film