Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > LTR10EZPJ472
LTR10EZPJ472
LTR10EZPJ472
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LTR10EZPJ472 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LTR10EZPJ472
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 4.7K OHM 1/4W 0805 WIDE
Product parameter
Osa numero LTR10EZPJ472 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 4.7K OHM 1/4W 0805 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3848950 pcs Tietolomake LTR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm) Sarja LTR
paneeli tila 4.7 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W