Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > LTR10EZPJ680
LTR10EZPJ680
LTR10EZPJ680
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LTR10EZPJ680 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LTR10EZPJ680
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 68 OHM 1/4W 0805 WIDE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero LTR10EZPJ680 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 68 OHM 1/4W 0805 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3254142 pcs Tietolomake LTR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm) Sarja LTR
paneeli tila 68 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W