Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Tasasuuntaajat - Arrayit > RB205T-40
RB205T-40
RB205T-40
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RB205T-40 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RB205T-40
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V TO220FN
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero RB205T-40 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V TO220FN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 103259 pcs Tietolomake RB205T-40
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 550mV @ 7.5A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 40V Toimittaja Device Package TO-220FN
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack
Muut nimet RB205T40 Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 7.5A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 300µA @ 40V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 7.5A