RB218NS150FHTL
RB218NS150FHTL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RB218NS150FHTL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RB218NS150FHTL
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus SCHOTTKY BARRIER DIODE (AEC-Q101
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero RB218NS150FHTL Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus SCHOTTKY BARRIER DIODE (AEC-Q101 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 71174 pcs Tietolomake RB218NS150FHTO263S TL Taping Spec
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 880mV @ 10A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 150V Toimittaja Device Package LPDS
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja Automotive, AEC-Q101
Käänteinen Recovery Time (TRR) 14.8ns Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Muut nimet RB218NS150FHTLDKR
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 20µA @ 150V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 20A