VDZT2R11B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VDZT2R11B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | VDZT2R11B |
|---|---|
| Valmistaja | LAPIS Semiconductor |
| Kuvaus | DIODE ZENER 11V 100MW VMD2 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 8000 pcs | 16000 pcs | 24000 pcs | 56000 pcs | |
Product parameter
| Osa numero | VDZT2R11B | Valmistaja | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE ZENER 11V 100MW VMD2 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 904834 pcs | Tietolomake | VDZ11BVMD2 T2R Taping Spec |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 11V |
| Toleranssi | ±2% | Toimittaja Device Package | VMD2 |
| Sarja | - | Virta - Max | 100mW |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | 2-SMD, Flat Lead |
| Muut nimet | VDZT2R11B-ND VDZT2R11BTR |
Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 10 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedanssi (Max) (Zzt) | 30 Ohms | Yksityiskohtainen kuvaus | Zener Diode 11V 100mW ±2% Surface Mount VMD2 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 100nA @ 8V | Perusosan osanumero | VDZ11 |