Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > CAB.M26.GLA.C52N
CAB.M26.GLA.C52N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CAB.M26.GLA.C52N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CAB.M26.GLA.C52N
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CAB.M26.GLA.C52N Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4347 pcs Tietolomake P Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M26
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 2P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen B Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Material -
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins Väri Black, Gray
kaapeli Opening 0.126" ~ 0.205" (3.20mm ~ 5.20mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Polysulfone (PSU)