Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > CAB.M26.GLA.C72G
CAB.M26.GLA.C72G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CAB.M26.GLA.C72G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CAB.M26.GLA.C72G
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero CAB.M26.GLA.C72G Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5085 pcs Tietolomake P Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M26
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 2P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen B Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 2A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Gray kaapeli Opening 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm)